ДОДАТНИ РЕДОВНИ ИСПИТНИ РОК

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

ДОДАТНИ РЕДОВНИ ИСПИТНИ РОК ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СУ У АВГУСТОВСКОМ И СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ БИЛИ ПОЗИТИВНИ НА COVID 19

Пријављивање испита ће бити у Студентској служби (не електронским путем) 23. 9. 2021. године од 9.00 h до 13.00 h.

Полагање испита је 24. 9. 2021. године према распоредима који ће бити накнадно истакнути.

Студенти који имају право на овај испитни рок могу да пријаве највише два испита. Студенти су у обавези да се претходно јаве управницима одговарајућег института и да наведу предмете које би полагали, да би се направила прецизна сатница. Студенти су у обавези да доставе доказ о томе да су током августовског и септембарског исптиног рока били позитивни на корона вирус.

Право полагања у овом испитном року имају само студенти који су током августовског и септембарског испитног рока били позитивни и који приложе потврду.