СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ СТУДЕНАТА

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ СТУДЕНАТА ПРВЕ ГОДИНЕ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА - школска 2021/2022.

Свечани пријем свих студената основних академских студија одржаће се по нешто измењеном распореду. Због епидемиолошке ситуације, ове године неће се одржати истовремени пријем свих студената у Свечаној сали, већ ће се одржати посебно за сваки студијски програм у петак, 24. 9. 2021. године, према следећем распореду:

• ОАС Физика – Сала V-I-7 у згради Института за физику у 9.00 h;
  • ОАС Хемија – Сала A-II-1 (други спрат главне зграде Факултета) у 9.30 h;
  • ОАС Биологија – Сала A-I-1 (први спрат главне зграде Факултета) у 10.00 h;
  • ОАС Математика – Сала A-II-1 (други спрат главне зграде Факултета) у 11.00 h;
  • ОАС Екологија – Сала A-I-1 (први спрат главне зграде Факултета) у 11.30 h;
  • ОАС Информатика (прва група – списак студената) – Сала A-II-1 (други спрат главне зграде Факултета) у 12.00 h;
  • ОАС Информатика (друга група – списак студената) – Сала A-II-1 (други спрат главне зграде Факултета) у 13.00 h;
  • ОАС Психологија – Сала A-II-1 (други спрат главне зграде Факултета) у 14.00 h.

Почетак наставе на првој години је у понедељак, 27. 9. 2021. према распоредима који ће бити накнадно истакнути и подељени студентима приликом свечаног пријема.

У Крагујевцу, 13. 9. 2021. године

Природно-математички факултет