БРОЈ СЛОБОДНИХ МЕСТА ЗА ПРИЈАВУ КАНДИДАТА

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

БРОЈ СЛОБОДНИХ МЕСТА ЗА ПРИЈАВУ КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ИЗ ОДГОВАРАЈУЋЕГ ПРЕДМЕТА ЗА СРОДНИ СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

После уписа кандидата који су полагали пројемни испит на Природно-математичком факултету у Крагујевцу, обавештавамо кандидате који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета за сродни студијски програм, да су на следећим студијским програмима остала непопуњена места:

Основне академске студије за стицање стручног назива БРОЈ СЛОБОДНИХ МЕСТА
ДИПЛОМИРАНИ МАТЕМАТИЧАР 27
ДИПЛОМИРАНИ БИОЛОГ 13
ДИПЛОМИРАНИ ЕКОЛОГ 22
ДИПЛОМИРАНИ ХЕМИЧАР 48
ДИПЛОМИРАНИ ФИЗИЧАР 16

ПРИЈАВА кандидата који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета за сродни студијски програм 12. и 13. 7. 2021. од 9.00 до 13.00 h

Приликом пријаве Студентској служби се подноси:

• пријава на конкурс (добија се у Студентској служби),
  • сведочанства свих разреда претходног образовања (оригинал или копије; уколико копије нису оверене потребан је оригинал на увид),
  • извод из матичне књиге рођених,
  • диплома,
  • молба Декану Факултета за признавање пријемног испита,
  • потврда о положеном пријемном испиту са оствареним бројем бодова,
  • доказ о уплати накнаде за признавање пријемног испита са сродних факултета; уплаћује се 7.000,00 на жиро рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу број 840-1017666-11 са позивом на број 05-19.

УПИС кандидата који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета на сродном факултету 14. 7. 2021. од 9.00 до 13.00 h

Уколико се пријави већи број кандидата у односу на преостали број слободних места, врши се рангирање свих пријављених кандидата.

ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

• оригинална документа (4 сведочанства, диплома и извод из матичне књиге рођених);
  • два обрасца ШВ-20 (скриптарница Факултета);
  • индекс (Студентска служба Факултета);
  • две фотографије 4.5×3.5 cm;
  • доказ о уплати накнаде за упис у износу од 2.000,00 динара;
  • за самофинансирајуће студенте доказ о уплаћеној првој рати школарине (од укупно шест рата), у износу од 12.000,00 динара.

НАПОМЕНА: све уплате извршити на посебним уплатницама на жиро-рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу, број 840-1017666-11 са позивом на број 05-19.