Положен пријемни испит на сродном факултету

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

УПИС НА ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА НА ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКОМ ФАКУЛТЕТУ

ПРИЈАВА кандидата (положен пријемни испит из одговарајућег предмета на сродном факултету)

10. - 16. 7. 2020. од 9 до 13 часова

Студентској служби се подносе:

• пријава на конкурс (добија се у Студентској служби, не купује се)
  • сведочанства свих разреда претходног образовања (оригинал или копије; уколико копије нису оверене потребан је оригинал на увид)
  • извод из матичне књиге рођених
  • диплома
  • молба Декану Факултета за признавање пријемног испита
  • потврду о положеном пријемном испиту са оствареним бројем бодова
  • доказ о уплати за признавање пријемног испита са сродних факултета (7000,00 динара. Уплаћује се на жиро рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу број 840-1017666-11 позив на број 05-19).

УПИС кандидата који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета на сродном факултету

16. 7. 2020. од 13 до 15 часова

ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

• оригинална документа (4 сведочанства, диплома и извод из матичне књиге рођених)
  • два обрасца ШВ-20 (скриптарница Факултета)
  • индекс (Студентска служба Факултета)
  • две фотографије 4.5×3.5 cm
  • доказ о уплати одговарајућих накнада (2,000.00 динара. Уплаћује се на жиро рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу број 840-1017666-11 позив на број 05-19).

Информације за пратиоце кандидата који се пријављују на конкурс:

У зграду Факултета могу да уђу само кандидати који се лично пријављују за упис. Њихови пратиоци (родитељи, родбина, пријатељи...) не могу са кандидатима да улазе у зграду Факултета, већ је потребно да их сачекају испред зграде док се не заврши пријављивање.