ИСПИТНИ РОКОВИ У 2020. ГОДИНИ

УНИВЕРЗИТЕТ У КРАГУЈЕВЦУ
ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ

ИСПИТНИ РОКОВИ У 2020. ГОДИНИ

МАРТОВСКИ само за студенте по старом студијском програму (пре Болоње) ОД 2. 3. ДО 31. 3. 2020.
ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ОД 26. 2. ДО 5. 3. 2020.

АПРИЛСКИ за студенте по старом студијском програму (пре Болоње). Студенти (по Болоњи) који су одслушали све испите, могу да полажу само испите из зимског семестра ОД 1. 4. ДО 30. 4. 2020.
ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ОД 25. 3. ДО 27. 3. 2020.

МАЈСКИ за студенте по старом студијском програму (пре Болоње). Студенти (по Болоњи) који су одслушали све испите, могу да полажу само испите из зимског семестра ОД 11. 5. ДО 31. 5. 2020.
ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ОД 4. 5. ДО 6. 5. 2020.

Информације за апсолвенте

Поштоване колеге,

подсећамо Вас да је на седници Наставно-научног већа од 9. 10. 2019. године донета одлука бр. 520/XIV-1, према којој студенти који су одслушали наставу по одредбама Студијских програма усвојених по Закону о високом образовању (по Болоњи) могу полагати испите у апсолвентским испитним роковима који важе за студенте који студирају по прописима који су важили пре ступања на снагу Закона о високом образовању и то почев од 2012-те године.

Студенти (апсолвенти) могу да полажу све испите које нису положили, без обзира у којој години студија су их слушали (првој, другој, трећој или четвртој).

У складу са правилима студирања, све испите који се слушају у зимском семестру апсолвенти могу да, осим у редовним испитним роковима, полажу у априлском и мајском апсолветнском року, а испите који се слушају у летњем семестру могу да, осим у редовним роковима, полажу у новембарском и децембарском апсолвентском року.

У Крагујевцу, 14. 10. 2019. године

Природно - Математички Факултет