Панел на тему Еразмус+ мобилности и студија у иностранству намењен студентима и запосленима Универзитета у Крагујевцу

Еразмус+ кредитна мобилност пружа могућност за стицање интернационалног искуства кроз реализацију дела студија на неком страном универзитету уз Еразмус+ стипендију.

Поред општих информација о мобилности и Еразмус+ програму, на Панелу ће бити речи и о актуелним програмима мобилности, начину пријаве и припреми документа, а о искуству, промени, новинама, пријатељима, путовању и свему што Еразмус+ јесте чућете од колега са ваших факултета који су то већ пробали и доживели.

Гости панела биће студенти са партнерских универзитета у иностранству, који у оквиру Еразмус+ програма проводе летњи семестар академске 2018/19. године на Универзитету у Крагујевцу.

Панел ће бити одржан у четвртак 18. априла 2019. године од 14 до 16 часова у Центру за развој каријере и саветовање студената (Ректорат, 2. спрат)

Панел је намењен и академском и административном особљу Универзитета у Крагујевцу које ће имати прилику да сазна нешто више о наставничким и тренинг мобилностима.

Због ограниченог броја места, неопходно је своје присуство пријавити путем онлине пријаве на следећем ЛИНКУ