Априлске радионице

АПРИЛСКЕ РАДИОНИЦЕ 2019.

Презентације, радионице и предавања у Центру за развој каријере и саветовање студената oд 10. до 25. априла 2019.

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и ове године за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу организује АПРИЛСКЕ РАДИОНИЦЕ, са циљем да им помогне у стицању знања и вештина потребних како током студија, тако и приликом изласка на тржиште рада.

ЦзРК заједно са гостима и предавачима, шесту годину заредом, месец април посвећује пружању подршке у развоју знања и вештина које ће студентима и дипломцима бити од значаја при запошљавању и даљем образовању.

Све радионице и презентације су бесплатне и биће одржане у просторијама Центра за развој каријере и саветовање студената - Ректорат, 2. спрат (зграда између Економског и Правног факултета).

Због ограниченог броја места за радионице и презентације неопходно је пријавити своје учешће путем линова који се налазе на сајту ЦзРК-а.

Више информација о Априлским радионицама

сазнајте путем сајта ЦзРК:

www.razvojkarijere.kg.ac.rs