ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА ИСПИТА и коришћење Студентског портала - ОБУКА

УНИВЕРЗИТЕТ У КРАГУЈЕВЦУ

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ

Обука студената за електронско пријављивање испита и коришћење Студентског портала - ИНДЕКС биће одржана у

среду 28.11.2018. у свечаној сали Факултета

према следећем распореду:

• 12.00 за студенте Института за физику и Института за математику и информатику,
  • 12.30 за студенте Института за хемију и Института за биологију и екологију, као и студенте Психологије.

ОТВАРАЊЕ НАЛОГА

Почевши од ДЕЦЕМБАРСКОГ ИСПИТНОГ РОКА пријава испита бити спровођена електронским путем, преко Студентског портала. Свим активним студентима ће бити омогућен приступ Порталу. За потребе отварања појединачних налога неопходно је да студенти доставе своје е-мејл адресе.

Отварање налога на Студентском порталу је ОБАВЕЗНО за све студенте! Позивамо све студенте да најкасније до 10.1.2019. доставе своје e-mail адресе и активирају налоге на Студентском порталу.

Достава е-мејл адреса се обавља попуњавањем ОБРАСЦА на адреси.

Упутство за попуњавање обрасца се налази на истој страници. Да би адреса била употребљена за отварање налога, неопходно је да корисник потврди њену исправност кликом на активациони линк. Активациони линк се добија у поруци послатој на адресу коју је корисник навео.

За пријаву грешака и промену пријављеног е-мејла обратити се на адресу studentski.portal@pmf.kg.ac.rs

Напомена: Студенти који су адресу пријавили раније, а нису променили врсту студија, немају обавезу да то поново учине.

У Крагујевцу, 26. 11. 2018. године

Продекан за наставу