Додела плакета и захвалница даваоцима крви

У Скупштини града Крагујевца, Црвени крст је доделио плакете и захвалнице даваоцима крви, као и удружењима и установама које су се најмасовније одазвале акцијама које је Црвени крст организовао током 2017. године.

Велика нам је част што је међу добитницима плакете "Широко срце" и Природно-математички факултет.

Наши студенти и запослени већ годинама негују ову химану традицију давања крви и по извештају који имамо, сваке године се тај број повећава.

У име ПМФ-а плакету је примила Јасмина Обрадовић, научна сарадница са Института за биологију.

Поштоване колеге, ова плакета је захвалност свима вама који сте давали крв и одазивали се увек на сваки позив Црвеног крста! Сви ви сте "Широко срце", јер је свака кап крви некоме спасила живот, а сваки спашени живот је наша највећа награда и похвала.

Видимо се на следећој акцији давања крви!