Конкурс за праксу у компанији Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац

Драги дипломци Институтa за биологију и екологију Природно-математичког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Представљамо вам програм праксе који се реализује у сарадњи Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и компаније Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац.

Уколико желите да стекнете ново, практично искуство и знање стечено на студијама допуните новим садржајима пријавите се на

Конкурс за праксу у компанији Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац

Конкурс је отворен за обављање праксе на позицији:

КООРДИНАТОР ЗА ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (више погледајте ОВДЕ)

Рок за пријаву: 7. јун 2017. године до 12:00 сати

Профил кандидата:

• дипломирани / мастер биолози;
  • дипломирани / мастер еколози;
  • веома добро познавање енглеског језика;
  • веома добро познавање рада u MS Office програмском пакету;
  • возачка дозвола Б категорије.

Документа за пријаву:

• CV (на енглеском језику)
  • Мотивационо писмо
  • Копија потврде са факултета (за студенте мастер студија), односно копија уверења о дипломирању (за дипломце)
  • Препорука професора.

Напомене:

• Трајање праксе 6 месеци;
  • Након истека професионалне праксе, постоји могућност запошљавања кандидата који су обавили праксу и испунили професионалне услове компаније Magneti Marelli.

Сви заинтересовани кандидати могу послати пријавна документа на адресу: razvojkarijere@kg.ac.rs и uros.ognjanovic@magnetimarelli.com (у поље предмет мејла уписати Пријава за праксу Magneti Marelli) или их донети лично у просторије Центра (2. спрат зграде Ректората, између Правног и Економског факултета), сваког радног дана у периоду од 8:00 до 16:00 часова.