ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА

Републичко такмичење из биологије за ученике средњих школа одржаће се у суботу 27. 05. 2023. године на Природно-математичком факултету у Крагујевцу по следећем распореду:

КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ

ДИПЛОМЕ И НАГРАДЕ ЗА ПЛАСИРАНЕ УЧЕНИКЕ, КАО И ЗАХВАЛНИЦЕ ЗА НАСТАВНИКЕ БИЋЕ ПОСЛАТЕ ПОШТОМ НА АДРЕСУ ШКОЛА У ПЕРИОДУ ОД 4. ДО 6. ЈУНА.

ТЕСТОВИ И КЉУЧЕВИ

• I и III разред у 12, 00 h
  • II и IV разред у 14,00 h

ПРОТОКОЛ ТАКМИЧЕЊА

Није неопходно достављање нових изјава о доступности података јер се изјаве прибављене за окружно/градско такмичење односе и на републичко.

КОНТАКТ: takmicenje@pmf.kg.ac.rs

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА И СМОТРИ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2022/2023. ГОДИНУ

СТРУЧНО УПУТСТВО О ОРГАНИЗОВАЊУ ТАКМИЧЕЊА И СМОТРИ УЧЕНИКА ОСНОВНЕ И СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ПРАВИЛНИК И ПРОПОЗИЦИЈЕ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ