УРУЧЕНЕ ПОТВРДЕ О УЧЕШЋУ У БЕСПЛАТНОЈ ПРИПРЕМНОЈ НАСТАВИ

СТУДЕНТИМА ПМФ-а СВЕЧАНО УРУЧЕНЕ ПОТВРДЕ О УЧЕШЋУ У БЕСПЛАТНОЈ ПРИПРЕМНОЈ НАСТАВИ

За студенте ФИЛУМ-а и ПМФ-а који су у априлу и мају прошле школске године припремали осмаке за полагање мале матуре, Стефан Јовановић, помоћник градоначелника за омладину и сарадњу са Универзитетом и Марија Ђоковић из Канцеларије за младе града Крагујевца организовали су пријем у згради Градске управе. Пријему су присуствовали ментори студената Александар Миленковић, доцент на ПМФ-у и Александра Матић са Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу и том приликом уручене су потврде о обављеној стручној пракси.

Честитамо свим студентима, као и наставном особљу које им је помагало у организацији бесплатне припремне наставе.