УПИС кандидата који су положили пријемни испит

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

УПИС кандидата који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета за сродни студијски програм

Природно-математички факултет омогућио је пријаву и упис кандидата који су положили пријемни испит из одговарајућег предмета за сродни студијски програм на другим факултетима, који ће се обавити 6. 9. 2022. године у периоду од 9.00 до 15.00 h у Студентској служби.

Слободна места за буџетске студенте су на ОАС Математика, ОАС Физика, ОАС Хемија, ОАС Екологија, а за самофинасирајуће студенте има слободних места на ОАС Биологија и ОАС Хемија.

ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

• оригинална документа (4 сведочанства, диплома и извод из матичне књиге рођених)
  • два обрасца ШВ-20 (скриптарница Факултета)
  • индекс (Студентска служба Факултета)
  • две фотографије 4.5×3.5 cm
  • доказ о уплати одговарајућих накнада (2.000,00 динара. Уплаћује се на жиро рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу број 840-1017666-11 позив на број 05-19).
  • за самофинансирајуће студенте доказ о уплаћеној првој рати школарине (од укупно шест рата), у износу од 12.000,00 динара.

НАПОМЕНА: све уплате извршити на посебним уплатницама на жиро-рачун Природно математичког факултета Универзитета у Крагујевцу, број 840-1017666-11 са позивом на број 05-19.