Добитници стипендије Доситеја

10 студената Факултета добитници стипендије Доситеја

за академску 2021/22. годину

Фонд за младе таленте Републике Србије на 106. седници, одржаној 1. јуна 2022. године, усвојио је листу 1540 добитника стипендије по Конкурсу за стипендирање до 1050 студената завршне године основних академских студија и до 500 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2021/22. годину.

Укупно 10 студената Факултета добило је стипендију Фонда за младе таленте за академску 2021/22. годину.

Међу стипендираним студентима завршне године основних академских студија налази се 7 студената Факултета и то: Марија Бранковић, Милица Дабић, Марија Рашић, Теодора Пановић, Јелена Обрадовић, Марија Мијатовић и Мина Миличић.

Међу стипендираним студентима завршне године мастер академских студија налазе се 3 студента Факултета и то: Кристина Маркељић, Јована Тодоровић и Тамара Тодоровић.

Честитамо колегинацама на успеху.

Комплетан списак је на следећем линку: