HOUR of CODE

Највећи едукативни догађај у историји - HOUR of CODE

КОНКУРС За ИЗБОР ПРОГРАМСКОГ САДРЖАЈА УНИВЕРЗИТЕТСКЕ ГАЛЕРИЈЕ ЗА ПЕРИОД ОД 01. ФЕБРУАРА 2018, До 31 ДЕЦЕМБРА 2018. ГОДИНЕ

"КОНКУРС" За ИЗБОР ПРОГРАМСКОГ САДРЖАЈА УНИВЕРЗИТЕТСКЕ ГАЛЕРИЈЕ ЗА ПЕРИОД ОД 01. ФЕБРУАРА 2018, ДО 31 ДЕЦЕМБРА 2018. ГОДИНЕ

проф. др Иван Гутман

проф. др Иван Гутман, Doctor Honoris Causa at the Óbuda University, Budapest, Hungary.

задужбина Андрејевић

44. КОНКУРС и 19. КОНКУРС

Cytokines and growth factors in peripheral nerve pathology

Proffesor Francesco Saverio Pastore, среда, 15. новембар 2017. године 13:30 часова

Српска академија наука и уметности

УМЕТНИЧКА ЗБИРКА САНУ – ЛИКОВНИ УМЕТНИЦИ АКАДЕМИЦИ, четвртак, 16. новембар 2017. године 19 часова

Јавни конкурс

Јавни конкурс за предлагање кандидата за доделу годишње награде Фонда "Др Зоран Ђинђић" Универзитета у Новом Саду

ОСИРОМАШЕНИ УРАНИЈУМ

Др Драгослав Никезић, ред. проф. Природно-математичког факултета, четвртак, 9. новембар, 11 часова, Институт за физику, I спрат, учионица бр. 3.

Шангајска листа универзитета

Универзитет у Крагујевцу ове године се први пут нашао на престижној Шангајској листи која рангира најбоље универзитете и најбоље научне области.

РАДИОНИЦА ЗА ПРИМЕЊЕНУ ФИЗИКУ И ЕЛЕКТРОНИКУ

На институту за физику ПМФ-а у Крагујевцу, почиње са радом РАДИОНИЦА ЗА ПРИМЕЊЕНУ ФИЗИКУ И ЕЛЕКТРОНИКУ, за ученике основних и средњих школа. Радионица почиње са радом 2. октобра 2017. године од 19 часова у просторијама Института.