Ноћ Музеја 20. мај 2017. године

Траговима Николе Тесле и Милутина Миланковића, опсерваторија, поставке збирки кристала, скелета, акваријум.

EUROSTUDENT истраживања

KONKURS ZA PROJEKAT

KONKURS ZA PROJEKAT "PUTOVANJEM DO ZNANJA – PODRŠKA TALENATA" 2017 Fondacija dr Zoran Đinđić raspisuje konkurs za finansijsku podršku studentima i postdiplomcima sa Univerziteta u Srbiji za studijska putovanja, kao i učešće na letnjim školama, naučnim i stručnim konferencijama do oktobra 2017. godine.

Панел на тему мобилности у оквиру Еразмус+ програма

Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената 04. априла организује прву презентацију на тему мобилности у оквиру Еразмус+ програма.

СТАНДАРДИ И ПРИНЦИПИ ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ У ВЕЗИ СА РАЗВОЈЕМ КАРИЈЕРЕ ИСТРАЖИВАЧА И ЊИХОВА ИМПЛЕМЕНТАЦИЈА НА УНИВЕРЗИТЕТУ У КРАГУЈЕВЦУ

Међународна листа за рангирање универзитета Rank Pro Worldwide Profesional University Rankings је, на основу података предатих од стране Универзитета у Крагујевцу, а који се тичу академских достигнућа факултета у његовом саставу као и самих наставника и студената...

ODRŽIVI RAZVOJ U DOBA DIGITALIZACIJE

Francusko-srpska privredna komora organizuje: STUDENTSKU NAGRADU 2017 na temu: ODRŽIVI RAZVOJ U DOBA DIGITALIZACIJE