Почетна страна

ЈАВНИ КОНКУРС
за
ДОДЕЛУ НАГРАДЕ ЗА НАЈБОЉЕ ДОКТОРСКЕ ДИСЕРТАЦИЈЕ И МАСТЕР РАДОВЕ
из области молекуларне биологије, урађене у институтима и на универзитетима у Србији и одбрањене у току 2019. године

ТЕКСТ КОНКУРСА

Отворен позив за пријаву CEEPUS мрежа за 2020/21. академску годину

ПОЗИВ ЗА УЧЕЋШЕ свих заинтересованих: Прва регионална конференција о заштити биодиверзитета и добробити животиња у пољопривредним пределима,
ОДРЖИВА ПОЉОПРИВРЕДА ЗА ОДРЖИВИ БАЛКАН”,
6. и 7. децембра 2019. године у Зрењанину

Конференција ће окупити представнике организација цивилног друштва, јавних институција, академске заједнице и медија како би покренули дијалог на тему заштите врста и станишта и добробити животиња у пољопривредним пределима земаља Западног Балкана.
Сваком студенту основних, мастер и докторских студија биће рефундирани путни трошкови. Крајњи рок за подношење пријава је 29.11.2019. Број места је ограничен.

Информације о конференцији и формулар за пријављивање можете наћи на сајту:

КОНКУРСИ

- ЗА ДОДЕЛУ УЧЕНИЧКИХ И СТУДЕНТСКИХ СТИПЕНДИЈА ИЗУЗЕТНО НАДАРЕНИМ УЧЕНИЦИМА И СТУДЕНТИМА У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

- ЗА ДОДЕЛУ СТУДЕНТСКИХ СТИПЕНДИЈА СТУДЕНТИМА ВИСОКОШКОЛСКИХ УСТАНОВА У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

- ЗА ДОДЕЛУ СТУДЕНТСКИХ КРЕДИТА СТУДЕНТИМА ВИСОКОШКОЛСКИХ УСТАНОВА У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

Земља у фокусу – Америка
ПРЕЗЕНТАЦИЈА МОГУЋНОСТИ ЗА СТУДИЈЕ У АМЕРИЦИ
у уторак, 18. јуна 2019. са почетком у 14.00 часова
у просторијама Центра за развој каријере

STRENGTHENING TEACHING COMPETENCES IN HIGHER EDUCATION

Istraživanje se sprovodi u okviru projekta Jačanje nastavničkih kompetencija u visokom obrazovanju (Strengthening Teaching Competences in Higher Education) finansiranog u okviru ERASMUS+ programa. U cilju praćenja i unapređenja nastavnog procesa na visokoškolskim ustanova molimo vas da popunite

UPITNIK

Upitnik je anoniman i služiće za prikuplanje podataka na osnovu kojih će biti vršena analizu pojedinih aspekata nastavnog procesa i nastavničkih komptencija. Kako bismo sagledali Vaše mišljenje i želje, molimo Vas da odgovorite na postavljena pitanja. U ime učesnika projekta zahvaljujemo na izdvojenom vremenu.

СТИПЕНДИЈЕ ВЛАДЕ ФРАНЦУСКЕ 2019-2020.

Као и сваке године, Амбасада Француске и Француски институт расписали су конкурс за стипендије Владе Француске за мастер 2 ниво и докторате у коменторству, за студије на француском или енглеском језику. Све области су заступљене. Студенти сами одлучују о избору студијског програма. Сваке године око педесет студената искористи финансијску подршку Владе Француске за наставак студија у Француској.

Конкурс за стипендије 2019-2020. отворен је до 18. марта. 2019.

Студенти могу да конкуришу за разне програме стипендија:
*   мастер 2-све области
*   мастер 2-стипендија за бивше матуранте Математичке гимназије у Београду
*   докторат у коменторству
*   стипендија за Националну високу школу за лепу уметност (ENSBA).

Подношење кандидатура:
Француски институт у Србији, Змај Јовина 11, Београд
vesna.adamovic@institutfrancais.rs

Услови и критеријуми налазе се на сајтовима:
www.institutfrancais.rs
www.srbija.campusfrance.org

Copyright © 2012 Institute of Biology and Ecology. All rights reserved. Designed by TemplatesLand